Vážení zákazníci,

náš e-shop je stále v plném provozu. Nabízíme IHNED k odeslání 3000 produktů, které máme skladem. Zásilky jsou doručovány přes Českou poštu, DPD a Uloženku. NOVĚ přidáváme NA VYŽÁDÁNÍ ke každé objednávce nad 500 Kč naši roušku ZDARMA – NUTNO UVÉST DO POZNÁMKY. MOŽNOST platby dobírkou OPĚT SPUŠTĚNA.

Děkujeme za přízeň a přejeme pevné zdraví!
tým Věcidoškoly.cz

Naučné hry

Naučné hry (7)

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
RAP-170745 Skladem

Karetní hra ABECEDA obsahuje součásti pro tři hry. Jsou určené pro děti ve věku od 3 let. Pomocí těchto her získají děti veselým a hravým způsobem základní poznatky o abecedě. Hry rozšíří dětem vědomosti, logický úsudek a myšlení. Příslušenství 32 kusů obrázkových kartiček a návod ke hrám Abeceda, Hledej a Písmena.

RAP-030255 Skladem

Nová vzdělávací hra, díky které se děti zábavnou formou učí poznávat písmenka, skládat slovíčka nebo celé věty. Součástí hry je 69x kostiček s písmenky, 7x s diakritickými znamínky a 1x magnetická tabulka s podstavcem.

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek