Vážení zákazníci,

náš e-shop je stále v plném provozu. Nabízíme IHNED k odeslání 3000 produktů, které máme skladem. Zásilky jsou doručovány přes Českou poštu, DPD a Uloženku. NOVĚ přidáváme NA VYŽÁDÁNÍ ke každé objednávce nad 500 Kč naši roušku ZDARMA – NUTNO UVÉST DO POZNÁMKY. MOŽNOST platby dobírkou OPĚT SPUŠTĚNA.

Děkujeme za přízeň a přejeme pevné zdraví!
tým Věcidoškoly.cz

Naučné hry

Naučné hry (10)

Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek
RAP-170882 Skladem

Společenská hra, při které si děti hravou formou trénují svou paměť. Hra se po rozstříhání skládá z 32 obrázkových dvojic. Pexeso 32 dvojic s kreslenými obrázky a písmeny.

RAP-170745 Skladem

Karetní hra ABECEDA obsahuje součásti pro tři hry. Jsou určené pro děti ve věku od 3 let. Pomocí těchto her získají děti veselým a hravým způsobem základní poznatky o abecedě. Hry rozšíří dětem vědomosti, logický úsudek a myšlení. Příslušenství 32 kusů obrázkových kartiček a návod ke hrám Abeceda, Hledej a Písmena.

RAP-030255 Skladem

Nová vzdělávací hra, díky které se děti zábavnou formou učí poznávat písmenka, skládat slovíčka nebo celé věty. Součástí hry je 69x kostiček s písmenky, 7x s diakritickými znamínky a 1x magnetická tabulka s podstavcem.

RAP-170332 Skladem

4 logické hry včetně pexesa.

RAP-170325 Skladem

Soubor naučně-logických společenských her ABECEDA obsahuje součásti pro čtyři hry. Jsou určené pro děti ve věku od 4 let. Pomocí těchto her získají děti veselým a hravým způsobem základní poznatky o abecedě. Hry rozšíří dětem vědomosti, logický úsudek a myšlení.Příslušenství: 72 kusů obrázkových kartónových karet, pexeso a návod ke hrám.

Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek