Vážení zákazníci,

náš e-shop je stále v plném provozu. Nabízíme IHNED k odeslání 3000 produktů, které máme skladem. Zásilky jsou doručovány přes Českou poštu, DPD a Uloženku. NOVĚ přidáváme NA VYŽÁDÁNÍ ke každé objednávce nad 500 Kč naši roušku ZDARMA – NUTNO UVÉST DO POZNÁMKY. MOŽNOST platby dobírkou OPĚT SPUŠTĚNA.

Děkujeme za přízeň a přejeme pevné zdraví!
tým Věcidoškoly.cz

Zobrazeno 1 – 31 z 31 položek
VOP-BJ-114532 Skladem

Vhodný do myčky i mikrovlnky.

VOP-BJ-110239 Skladem

Praktický plastový box na svačinu Malý kosmonaut s pevně zapínací sponou, která zabrání otevření a vysypání svačinky.

VOP-BJ-157732 Skladem

Vhodné pro nápoje do 60°C. Nevhodné do myčky ani mikrovlnky

VOP-BJ-147671 Skladem

Uzavírání na zip.

VOP-BJ-116293 Skladem

Zavírání na dvě spony. Nevhodný do myčky či mikrovlnky.

CPI344765 Skladem

Dvě hlavní velké kapsy. Menší kapsa na přední straně batohu. Uzavírání na zipy. Boční síťky na láhev či jiné drobnosti. Poutko k zavěšení. Nastavitelné popruhy. Lehce polstrovaná záda. Detaily v krásné zlaté barvě. Licence: Real Madrid

CPI344814 Skladem

Batoh se dvěma velkými kapsami a jednou velkou kapsou, která se nachází ve spodní části batohu. Boční síťka na láhev. Druhá boční síťka na další drobnosti. Na každém zipu je kovový jezdec s gumovým páskem a opět nápisem klubu. Lehce polstrovaná záda s délkově nastavitelnými popruhy. Ucho pro nošení v ruce.

CPI344800 Skladem

Jedna hlavní kapsa. Menší kapsa na přední straně batohu. Uzavírání na zipy. Boční síťky na láhev či jiné drobnosti. Poutko k zavěšení. Nastavitelné popruhy. Lehce polstrovaná záda. Licence: FC Barcelona

CPI338629 Skladem

Dvě velké hlavní kapsy. Dvě menší kapsy. Uzavírání na zipy. Boční síťka na láhev či jiné drobnosti. Poutko k zavěšení. Nastavitelné popruhy. Lehce polstrovaná záda. Licence:Real Madrid

CPI344779 Skladem

Dvě hlavní kapsy. Uzavírání na zipy. Boční síťky na láhev či jiné drobnosti. Poutko k zavěšení. Nastavitelné popruhy. Lehce polstrovaná záda. Licence:Real Madrid

CPI344737 Skladem

Dvě hlavní kapsy. Uzavírání na zipy. Boční síťky na láhev či jiné drobnosti. Poutko k zavěšení. Nastavitelné popruhy. Lehce polstrovaná záda. Licence: FC Barcelona

RAP-170745 Skladem

Karetní hra ABECEDA obsahuje součásti pro tři hry. Jsou určené pro děti ve věku od 3 let. Pomocí těchto her získají děti veselým a hravým způsobem základní poznatky o abecedě. Hry rozšíří dětem vědomosti, logický úsudek a myšlení. Příslušenství 32 kusů obrázkových kartiček a návod ke hrám Abeceda, Hledej a Písmena.

RAP-030255 Skladem

Nová vzdělávací hra, díky které se děti zábavnou formou učí poznávat písmenka, skládat slovíčka nebo celé věty. Součástí hry je 69x kostiček s písmenky, 7x s diakritickými znamínky a 1x magnetická tabulka s podstavcem.

RAP-020320 Skladem

Senzační magnetická tabulka pro kreativní dětičky! Nakresli si obrázek na tabulku a zobrazí se ti v různých barvách. Senzace! Balení obsahuje magnetické pero a magnetická razítka, díky kterým můžeš vytvářet parádní obrázky. Pokud se ti obrázek přestane líbit, můžeš ho kdykoli smazat pomocí páčky. Máš už tento super kousek ve svém pokojíčku i ty?

Zobrazeno 1 – 31 z 31 položek